Privatumo politika

Bendra informacija

Širvintų vandenlenčių parkas – paslaugų teikėjas, kuris teikia paslaugas pateiktas svetainėje. Adresas: Kalnalaukio g. 47, Širvintos, el. p.: vandenlenciu-parkas@sirvintoslaisvalaikiui.lt, tel.:+370 638 85 615, svetainė: https://vandenlenciu-parkas.sirvintoslaisvalaikiui.lt

Renkami duomenys

Pagal nutylėjimą yra renkami sisteminiai Jūsų duomenys: IP adresas, užklausos data ir laikas, nuorodos adresas, naudojama programinė ir aparatinė įranga. Tam tikruose puslapiuose yra prašoma užpildyti laukus ir nurodyti: Jūsų vardą, pavardę, elektroninį paštą ir telefono numerį.

Informacijos rinkimo metodai

Besilankant svetainėje, Jūsų įrenginyje naudojama naršyklė automatiškai atsiunčia ir tam tikrus duomenis įrašo į sisteminį registracijos žurnalą: IP adresą, užklausos datą ir laiką, nuorodos adresą, naudojamą programinę ir aparatinę įrangą. Jūsų patogumui, kad nereiktų rašyti elektroniniu paštu, tiesiog užpildote minimalią kontaktų formą. Privalomas yra elektroninio pašto laukas. Patikrinus, ar jis yra veikiantis ir gavus teigiamą atsakymą, žinutė atsiunčiama mums. Kontaktų formoje Jūsų duomenys nėra saugomi. Kad apsisaugotume nuo brukalų, mes renkame duomenis, matomus paskelbus įrašą tinklalapio komentarų formoje, taip pat ir lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą. Pasirinkus paslaugą ir registruojantis socialinių tinklų pagalba, Jūsų duomenys yra nuskaitomi ir įrašomi į mūsų duomenų bazę: t.y., Jūsų elektroninis paštas, vardas, pavardė.

Duomenų saugojimo laikotarpis

Sisteminiai duomenys lokalioje terpėje yra saugomi 1 mėnesį. Periodiškai yra daromos ir kopijos, kurios saugomos 1 metus. Kiti duomenys yra kaupiami su bendra informacija, kurios kopijos taip pat daromos periodiškai ir saugojamos 1 metus.

Duomenų saugojimo priemonės

Serveriuose esančius duomenis apsaugoje periodiškai darydami jų kopijas ir saugodami jas duomenų archyvo serveryje. Siekiant duomenų saugumo, nuolat daromos ir duomenų archyvo kopijos, kurios perkeliamos į kitą duomenų kaupimo serverį, kitame duomenų centre.

Skleidžiama informacija apie tvarkomus subjekto duomenis

Informacija apie subjekto duomenis nėra teikiama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims.

Duomenų subjektų teisės

Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:

  • žinoti apie savo duomenų tvarkymą;
  • susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
  • pateikti prašymą pakeisti, ištrinti arba papildyti neišsamius asmens duomenis;
  • prašymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, subjektas gali pateikti valdytojui elektroniniu paštu: vandenlenciu-parkas@sirvintoslaisvalaikiui.lt

Slapukų naudojimas

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Slapukus naudojame minimaliai, tik Jūsų patogumui. Kokius slapukus įrašome, galite peržiūrėti savo naršyklėje.

  • „Google Chrome“ – https://support.google.com/
  • „Firefox“ – https://support.mozilla.org/
  • „Internet Explorer“ – http://windows.microsoft.com/
  • „Safari“ – http://help.apple.com/

Mūsų naudojami slapukai:

  • symfony – standartinis slapukas, naudojamas vartotojo sesijai sukurti;
  • __cfduid – CloudFlare apsaugos slapukas, taikomas atskiriems klientams identifikuoti ir pritaikyti saugumo nuostatas kiekvienam klientui;

Nuorodų pateikimas svetainėje

Širvintų vandenlenčių parkas neprisiima atsakomybės už trečiųjų šalių interneto svetainių pateiktas nuorodas, įskaitant ir socialinius tinklus, informacijos turinį, jų veiklą bei jų privatumo politikų nuostatas.


Jeigu turite socialinių tinklų paskyrą, pasirinkite registruotis per socialinius tinklus, pasirenkant socialinių tinklų paskyros tipą.

Registruojantis el. pašto pagalba, užpildykite pateiktus laukus ir paspaudę mygtuką registruotis dabar, patvirtinkite registraciją. Registruojantis pirmą kartą ir užpildžius prašomus laukus bei paspaudus mygtuką registruotis dabar, registracija nėra baigta. Patikrinkite savo nurodytą el. paštą. Jame gausite pranešimą apie pradėtą registraciją, o laiško gale – pateiktą mygtuką arba nuorodą patvirtinti registraciją. Paspauskite patvirtinti registraciją. Dabar Jūsų užsakyta paslauga bus patvirtinta. Esant reikalui paslaugą galite atšaukti paspaudę mygtuką atšaukti registraciją.


Širvintų vandenlenčių parko paslaugų kainos
Darbo dienomis nuo 10 iki 16 val.:

20 min. – 7 eur.;
30 min. – 10 eur.;
60 min. – 17 eur.;
Darbo dienomis nuo 16 iki 20 val.:

20 min. – 9 eur.;
30 min. – 12 eur.;
60 min. – 22 eur.;
Savaitgaliais ir švenčių dienomis ( nuo 10 iki 20 val.)

20 min. – 10 eur.;
30 min. – 14 eur.;
60 min. – 26 eur.;
Inventoriaus nuoma:

Vandenlentės – 3 eur.;
Vandens kostiumo – 2 eur.;
Moksleiviams taikoma 10 proc. nuolaida už vandenlenčių parko paslaugą darbo dienomis nuo 10 iki 16 val.

Peržiūrėti paslaugas